Avcılar Oto Kurtarıcı

Beşiktaş Oto Kurtarıcı
7 Eylül 2017
Bakırköy Oto Çekici
7 Eylül 2017

Zaten İstanbul’un yoğun trafiğinde bunalmış iken,  başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biride aracınızın arızalanması veya trafik kazası vb nedenlerle aracınızın hareket edemez duruma gelmesidir.

Avcılar Oto Çekici olarak tamda bu tür anlarda Hızır gibi imdadınıza yetişip bu sorununuza yardımcı olacaktır. Bize telefon veya internet üzerinden ulaştığınız anda olabilecek en kısa sürede kurtarıcı aracımız size ulaşacaktır. Deneyimli ve eğitimli personelimiz eğitimli, ihtiyaç duyulan bölgeye en hızlı yollar hangileridir gayet iyi bilmekte ve hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma ulaşmaktadır. Aracınıza gerekli müdahale yapılmakta ve istediğiniz yere güvenli ve garanti kapsamında çekilmektedir.

365 Oto kurtarıcı firmasının, adında anlaşılacağı gibi yılın 365 günü 7 / 24 hizmetinizdedir.  Avcılar Oto Çekici olarak uygun araç parkımız ve uzman elemanlarımız ve profesyonel anlayışımız ile zor zamanlarınızda sizi aracınızla baş başa ve çaresiz bırakmaz.  Teknik ekibimiz olası arıza durumuna göre beklide aracınızı yerinde yeniden harekete hazır hale getirebilir ya da böyle bir olanak yok ise aracınızı güvenli ve olası onarımlar için servis alanına kadar itina ile çekecektir.

Avcılar Oto Kurtarıcı Hizmet Aşaması

Temel yolda kalma nedenleri arasındaki, lastik patlama, elektrik arızası, hararet yükselmesi gibi durumlarda genelde aracınıza yerinde yeniden kullanabileceğiniz onarımları yapıyoruz. Ancak daha ciddi arızalarda ve kazalarda, trafik güvenliği açısından tehlike arz edebilecek durumlarda zorunlu olarak aracınız Avcılar Oto Çekici tarafından aracınız uygun bir yere çekilecektir.  Gerekli durumlarda sigorta işleriniz için gerekli olabilecek fotoğraflama işlerini de yapıyoruz.

Yolda kalmak istenmeyen bir durumdur ve ne zaman başınıza geleceğini bilemezsiniz. Bu istenmeyen durumlarda 365 Oto Kurtarıcı olarak firmamız gece veya gündüz ortalama yarım saat içinde yanınızda olmanın garantisini veriyoruz. Avcılar Oto Çekici hizmetimize ihtiyacınız olduğunda 0553 723 5151 numaralı telefonu aradığınızda ve konum gönderdiğinizde size en yakın aracımızı hızlı bir şekilde sizlere yönlendiriyoruz.

Avcılar Oto Çekici İletişim

365 Oto Kurtarıcı firması olarak Tüm İstanbul ilçelerinde 365 gün 7 / 24 hizmet veriyoruz. Avcılar Oto Çekici hizmetlerimizle de Avcılar ve çevresinde bize ihtiyaç duyan müşterilerimize acil oto kurtarma hizmetini ulaştırıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Hemen Ara (Uygun Fiyat)
%d blogcu bunu beğendi:
//]]>