Bağcılar Oto Kurtarıcı

Ataşehir Oto Çekici
7 Eylül 2017
Bahçelievler Oto Kurtarıcı
7 Eylül 2017

365 Oto Kurtarıcı firması olarak İstanbul ve çevresinde arabanız ile yolda kaldığınızda veya kaza durumlarında aracınızı, bulunduğu ortamdan çıkararak güvenli bir yere götürüyor ve araç içinde ki yolcular için gerekli tüm taşımacılık hizmetlerini veriyoruz. Bağcılar Oto Çekici hizmetimizde bu faaliyet kapsamında bulunmakta ve yakın bölgede yolda kalan araçlara hizmet sunmaktadır.

Bağcılar Oto Çekici hizmetimizi araç parkurumuzda bulunan donanımlı ve yüksek kapasitede yük taşıyan araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımızın çekme kapasiteleri yüksek, tam donanımlı ve son model standartlardadır.

Bağcılar Oto Kurtarıcı Hizmet Aşaması

Bağcılar Oto Çekici hizmetimizde görevli personelimiz de eğitimli ve deneyimli olup, sorunu hızlı bir şekilde çözüme ulaştırma becerisindedirler.

Aracınız ile yolda kaldığınızda, lastiğiniz patladığında, her türlü arıza durumunda, yakıt bitmesi ve kaza durumlarında hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma ulaşarak güvenli bir şekilde gerekli olan yardımı sağlamaktayız. Her türlü sorununuza uygun araçlarımız ile müdahale ediyoruz. Vinçli platformlarımız, oto transfer, çatallı ve tepeden kurtarıcı araçlarımız ile sorununuzun çözümü gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar Oto Çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizi aramanız ve konumunuzu bildirmeniz yeterlidir. Geniş hizmet ağımız sayesinde aynı anda İstanbul’ un tüm bölgelerinde faaliyet gösterebilmekteyiz.

Bağcılar Oto Çekici hizmetimiz kapsamında aracınız garantili ve güvenli bir şekilde taşınmakta, her türlü tehlikeye karşı tarafımızdan titizlikle korunmaktadır. Bu süreçte tüm sorumluluk firmamıza aittir.

Kaza veya ciddi araç problemlerinde aracınızı kurtarmakla kalmıyor araç içinde ki yolcuları güvenli bir şekilde gitmek istedikleri yere ulaştırıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımız, donanımlı araçlarımız ve işinin uzmanı teknik personelimiz ile 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Trafikte meydana gelebilecek olumsuzluklar ve yolda kalma durumları her ne kadar arzu etmesek de başımıza gelebilmektedir. Bu yüzden telefon numaralarımızı kaydetmenizi ve olumsuz bir duruma karşı tedbirli olmanızı öneriyoruz. Bizi aradığınız andan itibaren en hızlı şekilde yanınızda olup gereken hizmeti yerinde ve zamanında vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Bağcılar Oto Çekici İletişim Numaraları

Bağcılar Oto Çekici hizmetimizden yararlanmak için 0553 723 5151 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz personelimizi acil olarak size yönlendirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Hemen Ara (Uygun Fiyat)
%d blogcu bunu beğendi:
//]]>