Esenler Oto Kurtarıcı

Beyoğlu Oto Kurtarıcı
11 Eylül 2017
Güngören Oto Kurtarıcı
13 Eylül 2017

esenler oto kurtarma - Esenler Oto Kurtarıcı

İstanbul’un tüm ilçelerinde araç kurtarma alanında faaliyet gösteren 365 oto kurtarma firması bünyesindeki Esenler Oto Çekici firması sizin Esenler ve çevresinde ihtiyaç duyacağınız oto çekme işlerinizde hizmetinizdedir.  Arıza, istenmeyen kazalar olsun oto çekiciye ihtiyacınız olduğunda tek yapacağınız şey bizimle telefonla irtibata geçmek ve mümkün ise konum atmanız olacaktır. Sizin ve aracınızın ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet en fazla yarım saatte sizlere ulaşacaktır.

Esenler Oto Kurtarıcı Hizmet Aşaması

Esenler Oto Çekici Oto çekme işinin gerektirdiği tüm ekipman ve araçlara sahiptir. İyi eğitilmiş ve bölgeyi çok iyi tanıyan personelimiz yol durumu, kestirme yolları bilme gibi konularda bir adım öndedir ve sürekli güncel GPS haritaları ile size gece, gündüz demeden en geç yarım saatte ulaşmayı garanti eder. Bu özellikle günün yoğun saatlerinde ve uygun olmayan hava koşullarında bizim diğer firmalara göre önemli bir farkımızı ortaya koyar.

Esenler Oto Çekici yolda kalan aracınıza ulaştığında eğer aracınız yerinde onarılabilir durumda ise yerinde müdahale eder ve daha fazla mağdur olmadan normal hayatınıza dönersiniz. Birçok durumda arıza daha ciddi olabilir veya aracınız hasar görmüş olabilir. Bu durumda sigortanız için gerekli belgeler henüz hazırlanmadı ise fotoğraf çekimleri dahil yapılır ve güvenlik prosedürlerine uygun olarak aracınız kaldırılır ve dilediğiniz yere çekilir. Esenler Oto Çekici eğer bölgenin yabancısı iseniz aracınızın yetkili servisleri ve yerleri konusunda sizi bilgilendirir ve sonradan pişman olunacak yetkisiz yerlerden sizleri uzak tutar.

Esenler Oto Çekici İletişim Numaraları

Kimse arabasının yolda kalmasını istemez ve üstelik bunun ne zaman başınıza geleceğini de bilemezsiniz. 365 Oto Kurtarıcı olarak firmamız gece veya gündüz ortalama yarım saat içinde yanınızda olmanın garantisini veriyoruz. Esenler Oto Çekici

hizmetimize ihtiyacınız olduğunda 0553 723 5151 numaralı telefonu aradığınızda ve konum gönderdiğinizde size en yakın aracımızı hızlı bir şekilde sizlere yönlendiriyoruz.

365 Oto Kurtarıcı firması olarak Tüm İstanbul ilçelerinde 365 gün 7 / 24 hizmet veriyoruz. Esenler ve çevresinde acil oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olduğunda bize telefon edin. Esenler Oto Çekici sizlerin her zaman yanınızdadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Hemen Ara (Uygun Fiyat)
%d blogcu bunu beğendi:
//]]>