Fatih Oto Kurtarıcı

Eyüp Oto Kurtarıcı
11 Eylül 2017
Beyoğlu Oto Kurtarıcı
11 Eylül 2017

İstanbul’un yoğun trafiğinde başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biride aracınızın arıza veya trafik kazası vb nedenlerle aracınızın yolda kalmasıdır. Fatih Oto Çekici olarak tamda bu tür anlarda Hızır gibi bu istenmeyen sorununuza yardımcı olacaktır.

Bir 365 Oto kurtarıcı firması kuruluşu olan Fatih Oto Çekici, adında anlaşılacağı gibi yılın 365 günü 7 / 24 hizmetinizdedir.  Siz ne zaman yolda kalacağınızı bilmeseniz de Fatih Oto Çekici her an size yardım elini uzatacak adar yakın.   Bize telefon veya internet üzerinden ulaştığınız anda olabilecek en kısa sürede kurtarıcı aracımız size ulaşacaktır. İşini bilir ve bölgeyi çok iyi bilen elemanlarımız, ihtiyaç duyulan bölgeye en hızlı yollar ve kestirmeleri hangileridir gayet iyi bilmekte ve hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma ulaşmaktadır.  GPS haritalarımız her zaman güncel tutulmaktadır. Bize ulaştığınız andan itibaren Fatih Oto Çekici yarım saat içinde size erişmektedir. Servis elemanlarımız eğer mümkün ise sorunlarınızı aracınızın başında çözmekte, ancak daha ciddi arızalarda ve kazalarda, trafik güvenliği açısından tehlike arz edebilecek durumlarda zorunlu olarak aracınız Fatih Oto Çekici tarafından aracınız uygun bir yere çekilmektedir.  Gerekli durumlarda sigorta işleriniz için gerekli olabilecek fotoğraflama işlerini de yapıyoruz.

Fatih Oto Çekici Kaliteli Hizmet

Uzman personelimizin yanı sıra sorunsuz bir oto kurtarma işi için gerekli modern ve her zaman bakımlı araçlarımız ile sizlere sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Ne zaman başınıza geleceğini bilemeyeceğiniz aracınızla yolda kalma hiç istenmeyen bir durumdur. Bu istenmeyen durumlarda 365 Oto Kurtarıcı olarak firmamız gece veya gündüz hizmetindeyiz ve ortalama yarım saat içinde yanınızda olmanın garantisini veriyoruz. Fatih Oto Çekici hizmetimize ihtiyacınız olduğunda 0553 723 5151 numaralı telefonu aradığınızda ve konum gönderdiğinizde size en yakın aracımızı hızlı bir şekilde sizlere yönlendiriyoruz.

Fatih Oto Kurtarıcı İletişim Numaraları

365 Oto Kurtarıcı firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Fatih Oto Çekici olarak 365 gün 7 / 24 Fatih ve çevresinde bize ihtiyaç duyan müşterilerimize garantili hizmet veriyoruz. Bizi aradığınız andan itibaren biz tüm ekibimiz ile birlikte artık sizin için çalışıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Hemen Ara (Uygun Fiyat)
%d blogcu bunu beğendi:
//]]>