Güngören Oto Kurtarıcı

Esenler Oto Kurtarıcı
13 Eylül 2017
Kağıthane Oto Kurtarma
13 Eylül 2017

365 oto kurtarma firması İstanbul ölçeğinde trafik koşulları altında arızalanmış veya istenmeyen bir kazaya karışmış araçların kurtarılması amacı ile kurulmuş ve tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Güngören’de de Güngören Oto Çekici adı ile hizmet vermektedir.

Güngören Oto Çekici Hizmeti

Güngören Oto Çekici  bu zorlu işinin gereği, teknik bakımları sürekli yapılan ve her an harekete hazır, oto çekici araç filosuna sahiptir.  Personel alımında yerel personele önem veren Güngören Oto Çekici firması iyi eğitimden geçmiş personeli ile çalışma bölgesine tamamen hakimdir. Güngören Oto Çekici bölgesindeki tüm yolları ve kestirmeleri iyi bilmektedir. En son GPS haritaları kullanır gece, gündüz, tatil günü demeden 365 gün sizlerden aldığı çağrıya  en geç yarım saatte ulaşabilmeyi garanti eder.

Bu hızlı ve kaliteli oto çekme servisi için tek yapacağınız Güngören Oto Çekici yi telefonla aramak ve mümkün ise konumunuzu bildirmek yeterli olacaktır.

Güngören Oto Çekici araç kurtarma ve oto çekme işinde kullandığı tüm araç ve ekipmanları her zaman çalışır durumda tutarak sizlerin yardım çağrınızı beklemektedir.

Yolda en fazla başımıza gelebilecek basit arızlar, örneğin lastik patlama, elektrik arızası, hararet yükselmesi gibi durumlarda personelimiz öncelikle mümkün ise aracınıza yerinde müdahale eder. Ancak daha ciddi arızalarda ve kazalarda, trafik güvenliği açısından tehlike arz edebilecek durumlarda, yapılmadı ise sigorta işleriniz için gerekli olabilecek fotoğraflama işleri yapılıp ve Güngören Oto Çekici tarafından aracınız uygun bir yere çekilecektir.

Güngören Oto Kurtarma Telefon Numaraları

Kimse arabasının yolda kalmasını istemez ve üstelik bunun ne zaman başınıza geleceğini de bilemezsiniz. 365 Oto Kurtarıcı olarak firmamız gece veya gündüz ortalama yarım saat içinde yanınızda olmanın garantisini veriyoruz. Güngören Oto Çekici hizmetimize ihtiyacınız olduğunda 0553 723 5151 numaralı telefonu aradığınızda ve konum gönderdiğinizde size en yakın aracımızı hızlı bir şekilde sizlere yönlendiriyoruz.

365 Oto Kurtarıcı firması olarak Tüm İstanbul ilçelerinde 365 gün 7 / 24 hizmet veriyoruz. Güngören ve çevresinde acil oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olduğunda bize telefon edin. Güngören Oto Çekici sizlerin her zaman yanınızdadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Hemen Ara (Uygun Fiyat)
%d blogcu bunu beğendi:
//]]>